Г. Киев. м. Шулявская 15 минут пешком. Сдам помещения свободного назначения, со своим отдельным входом, раздельным санузлом, на цокольном и 1-ом этажах. Помещения на выбор, 30 м. кв. - 6.000 грн, 45 м. кв. -17.000 грн., 125 м. кв. -16.000 грн., подойдут под склад, магазин, офис, нотариальную контору, аптеку, банк, или другое. Рядом Индустриальный мост, ТЦ Мармелад, Аркадия, скоростной трамвай. Этаж 1/17. Ул. Борщаговская 143б. Агент. Звоните! Т. ноль девять три шесть пять один два два два три.ещё
Цена указана уже вместе с коммунальными! (собственник оплачивает Электричество, Воду, Клининг, Уборку территории и Вывоз мусора, Вашу круглосуточную Охрану и Бесперебойную Работу Генератора).
м. Берестейская 15 минут пешком. Сдам отличные помещения, класса "А", (40, 35, 25 м. кв. на выбор), за 10/ 13.000 грн., или целиком, весь этаж, (85 м. кв.) за 1.100 дол.
-Современный ремонт.
-В офисах и кабинете стильная удобная мебель, кондиционеры.
-Комфортная приёмная зона, чистый санузел, для Ваших клиентов и сотрудников.
-Комнаты для переговоров и отдыха (кофе-брейк).
-Просторная кухня, с необходимой бытовой техникой и современным гарнитуром.
-Солидный рабочий кабинет для успешного Шефа.
-Стильный Зал, для конференций и деловых переговоров.
-Помещение под Колл-Центр, (или, другое), с удобными рабочими местами и сейфами.
-Яркая реклама и персональная парковка, для Ваших клиентов и сотрудников.
- Отличное месторасположение, три станции метро в пешей доступности, рядом посольство Сша.
-Престижно, комфортно безопасно!
Этаж 2/4. Ул. Жабаева 7А. Агент. Торг. Скидка! Звоните! Т.ещё
Оренда техцентру (Сто + малярка) на Нивках без
Локація: вул. Мрії (колишня Туполєва), Святошинський р-н.
Фасадне приміщення в епіцентрі автомобільного життя Києва, поруч із двома станціями метро.
Про об'єкт:
Площа: 2000 кв. м з високою стелею та максимально відкритим плануванням.
Обладнання: 2 підйомники вже встановлені, малярний цех готовий до роботи.
Автономність: Власна ТП та потужний генератор — ваш бізнес працює без пауз.
Безпека: Цілодобова фізична охорона, відеонагляд та закрита територія.
Фінансові умови:
Орендна ставка: 650 000 грн/міс.
Додатково: Сервісний збір, комунальні платежі за лічильниками та податки згідно з формою оплати.
Головний плюс: Пряма оренда, ви не сплачуєте комісійні.
Ця локація забезпечує стабільний потік клієнтів завдяки фасадному розташуванню та впізнаваності району серед автовласників.
За деталями та для запису на перегляд телефонуйте:
? Енді Озінещё
Спеціальна пропозиція! При оплаті за 1,2 місяць та останній – скидка, ціна оренди складатиме 11900 грн. Скористайтеся такою нагодою!
Здам офісне приміщення, вул. Іллінська, 12, Подол, Контрактова площа.
Площа 38м, 2/3 поверх.
Світлий офіс з меблями (столи та стільці). Є невеличкі шафи (за потребою). Є кондиціонер.
Санвузол на поверсі.
Комунальні: електрика є завжди (поряд лікарня), опалення центральне.
Невеликі комунальні послуги.
Територія охороняється.
Поряд вся інфраструктура Подолу. До метро Контрактова площа 7 хвилин.
Спеціальна пропозиція!
1) Можлива орендна ставка без стахової суми: 12800 грн/міс
2) При оплаті за 1,2 місяць та останній – скидка, ціна оренди складатиме 11900 грн. Скористайтеся такою нагодою!
Також є варіант оренди робочих місць:
1 місце – 2500 грн
2 місця – 2300 грн
3 місця – 2100 грн
При оплаті за 3 місяці скидка на кожне місце – 200 грн
Комісія агенції – 25%
Спеціаласт Світланаещё
Здам приміщення, вул. Оленівська, 16, Поділ, м. Тараса Шевченка, Подільський район
Площа 40, 2 кабінети, цокольний поверх.
Кабінети окремі, кожен має зонування на 2 частини.
Стан – косметичний. Встановлені рекуператори – вентиляція. Без меблів.
Вода та санвузол на 1 поверсі.
Вхід з салону краси, сходами у цокольний поверх. Тому надаємо перевагу орендарям зі сфери бюті. Але розглядаємо і інші варіанти.
Є можливість орендувати 1 кабінет, вартість – 8500 грн/міс.
Чудове розташування приміщення: вся інфраструктура Подолу, поряд тенісний корт, кафе, ТЦ.
До метро Тараса Шевченка 3 хвилини.
Телефонуйте і приходьте на перегляд.
Спеціаліст Світланаещё
Здам приміщення/кабінет, вул. Оленівська, 16, Поділ, м. Тараса Шевченка, Подільський район
Площа 20, цокольний поверх.
Кабінет зонований на 2 кімнати .
Всього здається 2 кабінети. По площі однакові.
Вода та санвузол на 1 поверсі.
Також є можливість орендувати обидва кабінети, вартість оренди – 16000 грн/міс.
До метро Тараса Шевченка 3 хвилини.
Телефонуйте і приходьте на перегляд.
Спеціаліст Світланаещё
Здам офісне приміщення, у діловому центрі столиці, вул. Шота Руставелі, 1, район Палацу Спорта та Бесарабки, Печерський район.
Площа 98,4 м, 2/5 поверх.
Планування: 4 кабінети, переговорна, ресепшн, кухня, санвузол.
Будинок царського періоду: висота стелі 3,6м, що дає багато світла та простору, та товсті стіни, що зерігають тепло взимку і прохолоду влітку.
Офісне приміщення в чудовому стані, є все необхідне для комфортного перебування. Великий кабінет директора, має вихід на балкон, вікна на вулицю Руставелі.
В кожному кабінеті є кондиціонер, робочі столи та шафи для одягу та папірців.
Офіс під охоронною сигналізацією, має ролети на вікнах.
Житловий фонд, тому комунальні платежі по споживчим тарифам.
Інфраструктура центру: поруч кафе, ресторани, салони, ТРЦ, до метро Палац Спорту 5 хв пішки, до метро Площа Українських героїв - 7-10 хв пішки.ещё
Пропонується дуже стильний офіс люкс-класу з новим дизайнерським ремонтом у престижному житловому комплексі на Печерську.
Ідеально підходить для IT-компанії, представництва, фінансової чи консалтингової структури.
Характеристики:
Площа: 160 м²
Поверх: 1
Нежитловий фонд
До 25 робочих місць
Два окремих входи з різних сторін будівлі
Планування та дизайн — у стилі офісів Apple та Google
Комплектація:
Офіс повністю мебльований
Можлива оренда без меблів або частково з меблями — за домовленістю
️ Інженерія та безпека:
Доступ по картках
Хмарне відеоспостереження
Домофон
Приточно-витяжна вентиляція кондиціонування
Пожежна та охоронна сигналізація
Паркування та укриття:
Великий підземний паркінг безпосередньо біля офісу
(також використовується як бомбосховище)
Наземне паркування поруч
Локація:
5 хвилин пішки до метро «Печерська»
Розвинена інфраструктура: кафе, ресторани, банки, бізнес-центри, сервіси
Престижний діловий район Києва
Умови:
Орендна ставка: 2800 $ / місяць комунальні
Можливий безготівковий розрахунок
Телефонуйте — офіс готовий до заїзду та роботи.
Рідкісна пропозиція представницького рівня у серці Печерська.
Код:16968ещё
Здається в оренду просторе комерційне приміщення на 2-му (останньому) поверсі будівлі за адресою:
м. Київ, вул. Антоновича, 125-В
3 хв до метро «Палац Україна» | Центр міста
Навпроти — новий ЖК бізнес-класу A136 Highlight Tower, активна ділова та житлова локація.
НАДАЮТЬСЯ РЕМОНТНІ КАНІКУЛИ (термін обговорюється індивідуально)
Основні характеристики:
Загальна площа — 310 м²
2 поверх із 2
Будівля 1980–1989 рр.
Приміщення без меблів
Тип опалення — обговорюється
Можливе розділення на 2 окремі частини
Переваги приміщення:
Висота стелі — від 3,5 до 5 м
Великі фасадні вікна на вул. Антоновича
Окремий вхід з вулиці
Можливість облаштування паркомісць у дворі
Максимум світла та простору
Локація та інфраструктура (до 500 м):
Метро «Палац Україна» — 3 хв пішки
Бізнес-центри, офіси
Ресторани, кафе, бари
Супермаркети, ТРЦ
Банки, аптеки, ринок
Зручна транспортна розв’язка
Центр міста, щільний житловий масив
Ідеально під:
офіс компанії, шоурум, студію, салон краси, креативний простір, навчальний центр.
Умови ремонту — обговорюються індивідуально.
Комісія АН 25 %
Телефонуйте — приміщення такого формату в центрі з’являються рідко!
Код:17037ещё
Без % Здам офіс, оренда 80 м2, вул. Березняківська 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 80 кв. м, 3 кабінети
Окремий блок, місце під кухню, свій с/в, кондиціонери
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Ціна за 1 кв. м 250 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 20 000 грн. Відділ оренди Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти по Лівому Берегуещё
Без % Здам офіс, оренда 234 м², вул. Березняківська, 29
Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки
Офісний центр, площа 234 кв. м,
2 поверх, окремий блок, 10 кабінетів, кухня, серверна
Гарний офісний ремонт, власний санвузол, душова кабіна
На випадок відключення електроенергії є власний генератор
Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах
Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система
Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет
Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна
Прямий договір оренди від власника
Вартість оренди 51 500 грн. Відділ оренди Юрій
P. S. Інші варіанти на Лівому Березіещё
Без комісії! Оренда офісу 72 м², Бізнес-центр, пров. Херсонський, 1
Офісний блок 72 м², 3 кабінети, 6 поверх
Офісний ремонт, кондиціонери, комп'ютерна розводка
Здає юр. особа з Пдв, можливість реєстрації юр. адреси
Вільні площі: 38 кв. м, 72 кв. м, 292 кв. м
Орендна ставка 250 грн/м2 + комунальні
Чернігівська, 10 хв пішки
Вартість 18 000 грн, Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березі levoberezka. garna. net
А також на телеграм-каналі t. me/levoberezhkaещё
Без %. Оренда офісу 156м, 6 кабінетів, вул. Алма-Атинська 39А, Дврз.
Без Комісії! Оренда приміщення, зняти офіс Дніпровський р-н, вул. Алма-Атинська 39 А, Дврз.
Під будь-який вид бізнесу: офіс, шоурум, мед. клініка, стамотологія
Нежитловий фонд, 2 окремі входи, фасад, парковка
Офісна площа 156 кв. м, Н-4 м, 6 кабінетів, ресепшин, міні-кухня
Офісний ремонт, можливе перепланування під себе
Розвинена інфраструктура, поруч магазини, гарний трафік людей
Вартість оренди 45 000 грн., Без комісії! Тел. Юрій Новіков
P. S. Інші варіанти на Лівому березіещё
Оренда офісу площею 112 м², бізнес-центр, ст. м. Лівобережна
Здам офіс, Дніпровський р-н, ст. м. «Лівобережна», вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 112 кв. м, 4 кабінети, міні-кухня, хороше освітлення
У приміщенні зроблений офісний ремонт, кондиціонери, інтернет
Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 3 хв пішки.
Орендна ставка 250 грн/м² + комунальні
Ціна 28 000 грн.
Детальна інформація за тел.ещё
Без % Оренда офісу 31 м², БЦ Новий вул. Євгена Сверстюка 11
Здам офіс, Дніпровський р-н, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 31 кв. м, 1 кабінет, офісний ремонт
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Орендна ставка 200 грн + 90 грн за експлуатацію + комунальні
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Вартість оренди 8 990 грн. Без комісії! Детальна інформація тел.
P. S. Інші варіанти на Лівому березіещё
Без % Оренда офісу 68 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 68 кв. м, два кабінета, хороше освітлення
Вільні площі: 28 м, 33 м, 52 м, 65 м, 100 м
Вартість оренди 19 720 грн. Без комісії!
P. S. Інші варіанти на Лівому березіещё
Без % Оренда офісу 36 м², БЦ Новий, вул. Євгена Сверстюка 11
Бізнес-центр, надання юридичної адреси
Офіс 36 кв. м, 2 кабінет, офісний ремонт
Кондиціонери, інтернет, пропускна система
Поруч БЦ «Лівобережний», БЦ «Новий», БЦ «Армаріс», БЦ «Комод»